Pokaz PlayStation 5 jeszcze przed czerwcem? Branżowy insider o prezentacji next-genów

LM
2020/04/20 09:10

Daniel Ahmad poinformował, że odwołanie większości branżowych imprez całkowicie wywróciło zwyczajowy harmonogram. Prezentacja konsol nowej generacji ma odbyć się na długo przed datą E3 2020.

Wygląda na to, że nawet jeśli to początek czerwca zazwyczaj upływał nam w klimacie licznych zapowiedzi ze świata gier i prezentacji branżowych nowinek, to tym razem standardowy harmonogram może ulec znaczącym przeobrażeniom. Branżowy insider i analityk firmy Niko Partners – Daniel Ahmad – ujawnił za pośrednictwem Twittera, że wedle jego informacji, producenci i wydawcy nie zamierzają czekać do czerwca z niektórymi nowościami. Jednocześnie przyznał, że cześć z tych, które mogłyby odbyć się podczas E3 2020, zostanie zorganizowanych znacznie później. Zaznaczył jednak przy tym, że pokaz możliwości next-genów ma odbyć się znacznie wcześniej.Pokaz PlayStation 5 jeszcze przed czerwcem? Branżowy insider o prezentacji next-genów

Tym samym, być może jeszcze w maju zarówno Sony, jak i Microsoft uchylą rąbka tajemnic związanych z grami na PlayStation 5 i Xboksa One, a kolejne szczegóły poznamy przy okazji „tygodnia E3 2020”. O ile Ahmad jest pewny swoich źródeł, to zaznaczył też, że zaprezentowany przez niego scenariusz może się jeszcze zmienić, a wiele w tym zakresie zależy od stanu światowej pandemii.

GramTV przedstawia:

W osobnej wiadomości Ahmad przywołał także zaplanowane przez Sony spotkanie strategiczne z inwestorami, którego nie powinniśmy mylić z pokazem PS5. Sony Corporate Strategy Meeting ma odbyć się już 19 maja. Możliwe, że do tego czasu o PlayStation 5 będziemy wiedzieć już niemal wszystko.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Kash28
Gramowicz
20/04/2020 13:35
Kafar napisał:

Moim zdaniem Microsoft jak i Sony przesypiają tą generację nową jak chodzi o PR. Chociaż Microsoft mniej bo można spokojnie zobaczyć budowę nowego xboxa oraz więce informacji. Niestety dla mnie Sony minusuje, gdyż bardzo czekam i nie wiem na co się nastawiać.

Minusuje bo? Bo musisz przypadkiem już teraz wszystko wiedzieć... Dla mnie bez różnicy co jest w środku jeśli gry będą wyglądały niesamowicie, a fabuła i kreowany świat będzie super... Ps5 ma przeszło 5x tyle mocy graficznej co Ps4. Na bank będzie wersja pro za 3 lata i tam sony odskoczy od MS. Dostaniemy pewnie podręcony proc i dwa układy graficzne...  Ja biorę niebieskich:D No i też konsolka sony będzie na 99% tańsza. W dodatku widzę na co stac RTX2060 w 4k który ma mniej mocy graficznej niż Ps5. O wydajność i poziom szczegółów się nie martwię :D

Kafar
Gramowicz
20/04/2020 09:23

Moim zdaniem Microsoft jak i Sony przesypiają tą generację nową jak chodzi o PR. Chociaż Microsoft mniej bo można spokojnie zobaczyć budowę nowego xboxa oraz więce informacji. Niestety dla mnie Sony minusuje, gdyż bardzo czekam i nie wiem na co się nastawiać.