News

Twórcy We The Revolution pracują nad Mech Mechanic Simulator. Szykuje się gratka dla fanów wielkich robotów

LM, 26.03.2020 10:55 0

Krakowskie Polyslash ujawniło szczegóły swojego najnowszego projektu. Mech Mechanic Simulator wygląda nieźle i jeszcze w tym roku trafi na PC za pośrednictwem Steam.

Dobre wieści dla fanów symulatorów. Krakowskie studio Polyslash postanowiło dorzucić swoje trzy grosze do kryjącego niesamowity potencjał gatunku, zapowiadając Mech Mechanic Simulator. Tytuł powstaje z myślą o PC i jeszcze w tym roku powinien pojawić się na platformie Steam. Jak łatwo się domyślić, podczas zabawy weźmiemy na tapet wielkie roboty, które będą wymagać naprawy lub modernizacji. To jednak nie wszystko – podczas zabawy przeniesiemy się do świata przyszłości, by stanąć w szranki z największymi technologicznymi gigantami i wprowadzić na rynek własny projekt mecha.

Całość w przystępnej oprawie wizualnej zaprezentuje nam pracę mechanika, który dodatkowo ma żyłkę biznesmena, wiedzę inżyniera i zna się na ekonomii. Jednym słowem Polyslash nie zamknie nas na dobre w piwnicy, gdzie będziemy zdejmować zepsute mechy z taśmy produkcyjnej, ale pozwoli nam nieco urozmaicić zabawę. Rzućcie okiem na załączone do wiadomości materiały.

gallery:13767 https://www.youtube.com/watch?v=Ez-sB97xPE8&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze