News

Remedy pracuje nad dwiema nowymi grami. Są pierwsze szczegóły

pepsi, 26.03.2020 17:45 0

Wysokobudżetowa produkcja i mniejszy tytuł osadzony w tym samym uniwersum – to plany twórców Control na najbliższe lata. Remedy pochwaliło się umową wydawniczą na obie gry.

Remedy Entertainment pracuje już nad dwoma kolejnymi projektami. Informacja wyszła na jaw przy okazji wypuszczenia informacji prasowej, w której producent Control i Alana Wake’a chwali się podpisaniem umowy dystrybucyjnej na owe dwa tytuły z nieujawnionym jeszcze wydawcą ([ aktualizacja ] najprawdopodobniej chodzi o Epic Games, które w osobnej wiadomości poinformowało o utworzeniu pionu dystrybucyjnego Epic Games Publishing i podpisaniu umów z gen DESIGN, Playdead i właśnie Remedy). Pierwszym z nich jest multiplatformowa gra wysokobudżetowa, znajdująca się obecnie w fazie preprodukcji. Drugi to projekt o mniejszej skali osadzony w ramach tej samej marki.

Obie gry bazują na silniku Northlight, obie powstają z myślą o pecetach i konsolach następnej generacji. Ich premiery należy spodziewać się w ciągu kilku lat. Co ważne, Remedy Entertainment w obu przypadkach zapewniło sobie prawa do wytworzonej własności intelektualnej, a co więcej, do 50 proc. udziału w przychodzie netto ze sprzedaży.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze