News

Niespodziewana premiera Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy na konsoli PlayStation 4

Maria Wawrzyniak, 26.03.2020 18:35 1

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o niespodziewanej premierze kultowej gry Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy na PS4.

Zgodnie z informacjami zawartymi w jednym z ostatnich wpisów na oficjalnym blogu PlayStation, na konsoli PlayStation 4 zadebiutowało dzisiaj niespodziewanie Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Jest to kolejna odsłona kultowego cyklu, za której opracowaniem stoi studio Raven Software. Produkcja w pierwszej kolejności pojawiła się na komputerach osobistych we wrześniu 2003 roku, kilka miesięcy później debiutując również na pierwszym Xboksie, by aż siedemnaście lat później, w marcu 2020 roku, została udostępniona posiadaczom konsoli Nintendo Switch. Akcja Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy rozgrywa się sześć lat po zakończeniu drugiej części sagi. Wcielamy się w ucznia legendarnej Akademii Jedi, którą prowadził wówczas sam Luke Skywalker.
Dzisiejszej premierze na konsolę PlayStation 4 towarzyszy natomiast wprowadzenie współczesnego sterowania, z równoczesnym zachowaniem tego, co pokochali najstarsi fani, czyli standardowe tryby dla rozgrywki wieloosobowej: Siege, Power Duel, Capture the Flag, Duel oraz Free For All (zarówno w wersji solo, jak i zespołowej). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że już niedługo na tej samej platformie zadebiutuje także Star Wars Episode I: Racer.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze