News

Capcom szykuje istotne ułatwienie w mechanice Resident Evil 3 Remake

LM, 23.03.2020 13:50 1

Twórcy postanowili zrewidować rozwiązania z wydanego w minionym roku Resident Evil 2 i nieco ułatwić graczom zabawę. Premiera Resident Evil 3 Remake już niebawem.

Jeśli szykujecie się na kolejną wyprawę do Raccoon City, to mamy dla Was coś, co z pewnością Was zainteresuje. Okazuje się, że odpowiedzialny za opracowanie zmierzającego na rynek Resident Evil 3 Remake zespół postanowił wprowadzić istotną zmianę w mechanice względem ubiegłorocznego Resident Evil 2. Twórcy zadecydowali, że w odróżnieniu od poprzedniej odsłony noże w odnowionym Nemesis nie będą już się łamać po określonej liczbie użyć.

Tym samym gracze zawsze będą mieli pod ręką awaryjne rozwiązanie, jeśli okaże się, że źle rozdysponowali posiadane zasoby i nie mają już jak walczyć z oponentami. Niezniszczalne noże otwierają też dla graczy specjalną opcję, w której ramach będziemy mogli ukończyć grę wyłącznie z jednym i tym samym nożem. Ostatecznie szykuje się ułatwienie, może nie znaczne, ale z pewnością takie, które z pewnością uraduje nas w podbramkowych sytuacjach.

Resident Evil 3 Remake ukaże się już 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One wraz z darmowym Resident Evil Resistance. Tymczasem poniżej krótkie podsumowanie zdarzeń, które doprowadziły do wydarzeń, których częścią będziemy podczas zabawy z nadchodzącą produkcją Capcomu.

W ubiegłym tygodniu na serwerach wszystkich dedykowanych platform sprzętowych pojawiła się wersja demonstracyjna Resident Evil 3 Remake.

https://www.youtube.com/watch?v=QqnHW3Wsa5g&t=3s

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze