Popkultura

Wiedźmin Netflix – odtwórca roli Nivellena zarażony koronawirusem. Netflix wprowadza środki zapobiegające kolejnym przypadkom

LM, 17.03.2020 09:10 0

Znany z serialu Gra o Tron Kristofer Hivju poinformował o pozytywnym wyniku na obecność SARS-CoV-2. Netflix zamyka plan i wprowadza środki zapobiegawcze.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o zawieszeniu prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin produkowanego przez platformę Netflix. Okazuje się, że na tę decyzję duży wpływ mógł mieć fakt, iż jeden z członków obsady serialu otrzymał pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2. Mowa tu o znanym przede wszystkim z serialu Gra o Tron Kristoferze Hivju, który na planie Wiedźmina wcieli się w Nivellena.

Ten poinformował za pośrednictwem Instagrama, że wykryto u niego wirusa i w najbliższym czasie zamierza wraz z najbliższą rodziną przebywać w całkowitej izolacji. Jednocześnie przyznał, że chroba przebiega bez ciężkich objawów i podejrzewałby raczej u siebie zwykłe przeziębienie.

Tymczasem włodarze platformy postanowili zamknąć wszelkie ośrodki i biura, w których mogło dojść do kontaktu z wirusem. Te w najbliższym czasie zostaną gruntowanie wysprzątane i zdezynfekowane tak, by uchronić pracowników przed potencjalnym zarażeniem. Nie wiemy, jak przebiegał harmonogram zdjęć do drugiego sezonu Wiedźmina, ale w myśl najnowszych doniesień, może okazać się, że przerwa w pracach potrwa dłużej, niż dwa tygodnie.

Drugi sezon serialu Wiedźmin planowany jest na 2021 rok.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze