Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Oto, jak wygląda Doom Eternal na najwyższym poziomie trudności

Maria Wawrzyniak
2020/03/01 12:10

PAX East trwa najlepsze, więc materiałów przybywa – tym razem mamy zapis rozgrywki w Doom Eternal na najwyższym poziomie trudności.

W sieci pojawił się kolejny materiał prezentujący nadchodzącą produkcję od studia id Software, czyli Doom Eternal. Nagranie pochodzi prosto z PAX East i przedstawia rozgrywkę na najwyższym poziomie trudności – Master. Pojawili się zarówno nowi, jak i dobrze znani starzy przeciwnicy. Wygląda również na to, że poziom Master naprawdę będzie wyzwaniem, a potwory w żadnym wypadku nie potraktują nas ulgowo. Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że Doom Eternal zadebiutuje 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Edycja na Switcha będzie dostępna w późniejszym terminie. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania tekstu opisującego pokaz prasowy i nasze wrażenia, który znajdziecie pod tym adresem.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
3
Renchar
Gramowicz
01/03/2020 23:19

Jak by grali jak ten koleś to by pokazali :D ( https://www.youtube.com/watch?v=72S2aAxtZOs ) Przeciwnicy sie nie zdążą zrespić a już gryzą piach. Nie wiedziałem że w Doomie można takie combo robić.

Muradin_07
The King of Iron Fist
01/03/2020 14:06
dariuszp napisał:

Koleś mnie rozwalił :D Grał na kontrolerze z odwróconym sterowaniem :D

Znam jednego człowieka, który gra podobnie... i nawet mamy go w swojej redakcji :D 

dariuszp
Gramowicz
01/03/2020 13:32

Koleś mnie rozwalił :D Grał na kontrolerze z odwróconym sterowaniem :D