News

Star Wars Battlefront 2 z aktualizacją dla fanów oryginalnej sagi. Premiera The Age of Rebellion update

LM, 26.02.2020 15:30 0

Najnowsza paczka darmowej zawartości w Battlefront 2 wprowadza masę nowinek dla fanów kooperacji, ale znalazło się też nieco nowości dla miłośników PvP. Wszystko w klimatach oryginalnej trylogii Star Wars.

Dobre wieści dla regularnych bywalców serwerów wydanego w 2017 roku Star Wars: Battlefront 2. Już dziś na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One debiutuje najnowsza paczka darmowej zawartości – The Age of Rebellion. Po eksploracji wątków związanych z najnowszym filmem w uniwersum Gwiezdnych Wojen studio DICE postanowiło powrócić do realiów oryginalnej sagi lorda Vadera w Star Wars. Tym samym w grze pojawiły się nowe jednostki, mapy, statki i szereg usprawnień dla samej produkcji. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Zawartość The Age of Rebellion skupia się przede wszystkim, na sieciowej kooperacji w Battlefront 2. DICE wprowadziło do gry siedem nowych map dla starć PvE, nowe jednostki wsparcia w postaci Ewoka dla Rebelii i agenta ISB Imperium. Obok tego do gry trafiły nowe blastery, cztery statki dla gwiezdnej Supremacji oraz szereg poprawek w działaniu sztucznej inteligencji i wydajności aplikacji. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Wygląda na to, że rozwój Star Wars: Battlefront 2 trwa w najlepsze i EA usilnie przekonuje, iż powinniśmy regularnie logować się na serwerach tytułu. Co ciekawe, szybki przegląd forum reddit wskazuje, że z dynamicznych zmian w Battlefront 2 najbardziej niezadowolona jest społeczność skupiona wokół Battlefield V, która wskazuje, że gra w świecie Gwiezdnych Wojen jest nowym faworytem EA, a BFV traktowany jest po macoszemu i nikt nie dba o rozwój gry.

Star Wars: Battlefront 2 dostępne jest od 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=coR5NB6PCtQ

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!