News

CD Projekt RED i PUBG Corporation rezygnują z udziału w targach PAX East

Maria Wawrzyniak, 26.02.2020 16:35 0

Przedstawiciele obu firm poinformowali o podjęciu decyzji za pośrednictwem kolejno Twittera i oficjalnego komunikatu. Kto będzie następny?

W pierwszej kolejności dowiedzieliśmy się o rezygnacji z udziału w PAX East przez firmę Sony, później do koncernu dołączyły Capcom oraz Square Enix, a dziś mamy dla Was podobne wieści od przedstawicieli firm CD Projekt RED i PUBG Corporation. Jeden z pracowników pierwszego zespołu– szefowa działu komunikacji firmy – opublikował na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym poinformował o podjęciu przez szefów decyzji o anulowaniu obecności twórców Cyberpunka 2077 na tegorocznej edycji targów PAX East. PUBG Corporation poinformowało o tym za pośrednictwem serwisu GameSpot, gdzie pojawił się stosowny artykuł. Jak czytamy, że firma zmieni harmonogram wydarzenia, by odbyło się tylko w przypadku, gdy koronawirus zostanie opanowany i podróżowanie wróci do normy. Lista firm rezygnujących z udziału w PAX East (i nie tylko w tym wydarzeniu) powiększa się coraz szybciej – jak myślicie, kto będzie następny?Źródło: Penny Arcade

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!