Death Stranding 2 na Tokyo Game Show 2024? Hideo Kojima szykuje się na targi

Mikołaj Ciesielski
2024/07/07 13:00
0
0

Niewykluczone, że na wrześniowych targach otrzymamy nowe materiały z kontynuacji Death Stranding.

Pod koniec maja dowiedzieliśmy się, że zakończono ważny etap produkcji Death Stranding 2: On The Beach. Nieco wcześniej, bo na styczniowym State of Play, mieliśmy z kolei okazję zobaczyć obszerny materiał promocyjny nadchodzącej produkcji Kojima Productions. Niewykluczone, że już niedługo otrzymamy kolejny zwiastun wspomnianego tytułu. Hideo Kojima wspólnie ze swoim zespołem wybierają się bowiem na targi Tokyo Game Show 2024.

Death Stranding 2: On The Beach
Death Stranding 2: On The Beach

Death Stranding 2 może pojawić się na Tokyo Game Show 2024

Japoński deweloper opublikował na swoim profilu na portalu społecznościowym X grafikę promocyjną Tokyo Game Show 2024, co oczywiście wywołało falę spekulacji. Dzień później Kojima Productions potwierdziło, że na wspomnianych targach będzie można znaleźć ich stoisko, na którym dostępne będą gadżety zarówno dla fanów studia, jak i marki Death Stranding. Niewykluczone jednak, że to tylko część atrakcji.

Gracze spodziewają się bowiem, że w trakcie Tokyo Game Show 2024 zaprezentowany zostanie nowy zwiastun Death Stranding 2: On The Beach. Od kilku dni wiadomo również, że na wspomnianych targach nie zabraknie także PlayStation. Istnieje więc szansa, że Hideo Kojima wspólne z firmą Sony przygotują niespodziankę dla fanów Death Stranding, którzy z niecierpliwością czekają drugą część serii.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Death Stranding 2: On The Beach zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Kojima Productions ma zadebiutować na rynku w 2025 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak obecnie znana.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!