Empire of Sin zaliczy poślizg. Strategia Romero Games nie ukaże się wiosną

LM
2020/02/18 13:10

Producenci taktycznej strategii Empire of Sin przekazali komunikat o konieczności przesunięcia zaplanowanej na tegoroczną wiosnę produkcji.

Empire of Sin zaliczy poślizg. Strategia Romero Games nie ukaże się wiosną

Wygląda na to, że moda na przesuwanie terminów debiutu dotarła także na grunt strategii. W najnowszym komunikacie opublikowanym za pośrednictwem Twittera studio Romero Games zapowiedziało konkretną obsuwę swojej produkcji – Empire of Sin. Planowana na wiosnę gra, zgodnie z najnowszymi doniesieniami zadebiutuje dopiero jesienią, aczkolwiek wciąż nie wskazano konkretnego terminu. Powód? Nic nadzwyczajnego, ekipa potrzebuje dodatkowego czasu, by w pełni dopracować grę i dowieźć ją na rynek, chociaż w przypadku strategii półroczna obsuwa może wydawać się podejrzana.

Empire of Sin przeniesie nas do Chicago z ery prohibicji. Tam pokierujemy własną organizacją przestępczą, by walczyć o wpływy w mieście i na czarnym rynku. Tytuł połączy zarówno sferę ekonomiczną przestępczej działalności, jak i umożliwi nam prowadzenie regularnych walk z członkami pozostałych mafijnych rodzin, które rozegramy z podziałem na tury. Obok bezpośredniego starcia wykorzystamy także szereg działań zakulisowych jak uwodzenie, przekupstwo czy szantaż. Całość opracowano wyłącznie z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza.

Empire of Sin zmierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera jesienią.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!