Dust2 już niebawem w Fortnite. Modderzy chwalą się kreacją popularnej mapy z CS-a

LM
2020/02/14 10:45
0
0

Grupa modderów specjalizująca się w trybie kreatywnym gry Fortnite podzieliła się swoim najnowszym projektem – kultową mapą Dust2 z Counter-Strike.

Dust2 już niebawem w Fortnite. Modderzy chwalą się kreacją popularnej mapy z CS-a

Jeśli w równym stopniu lubicie spędzać czas zarówno na serwerach gry Counter-Strike: Global Offensive, jak i Fortnite, to wygląda na to, że już wkrótce będziecie mogli połączyć obie pasje. Team Evolve, czyli grupa entuzjastów Trybu kreatywnego w grze Fortnite pochwaliła się za pośrednictwem Twittera swoim najnowszym projektem. Tym okazuje się niemal wierne odtworzenie kultowej mapy z gry Counter-Strike – Dust2. Na pierwszy rzut oka całość wygląda identycznie, ale nietrudno zwrócić uwagę na zupełnie inną paletę barw i charakterystyczne dla Fortnite’a drzewa.

Pokaz to jedno, ale w najbliższym czasie team Evolve zamierza oddać mapę na nasze ręce. Nie wspomniano, kiedy pojawi się kod do grywalnej wersji, ale zachęcamy do śledzenia mediów ekipy, w oczekiwaniu na dalsze informacje. Co ciekawe, samo Team Evolve zajmuje się profesjonalnym wykorzystaniem trybu kreatywnego, do promowania wśród graczy rozmaitych marek, a wśród ich kontrahentów znajdziemy m.in. Samsunga czy Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża. Niezły pomysł na biznes?

Dust2 pojawi się w grywalnej postaci w Fortnite za pośrednictwem udostępnionego w minionym roku Battle Lab. Fortnite dostępne jest od 2017 roku na wszystkich najważniejszych platformach sprzętowych.

Przy okazji, rzućcie okiem na Dust2 stworzone na silniku Unreal Engine 4.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!