Szykujcie się na wirtualne łowy – zapowiedziano Hunting Simulator 2. Zwiastun i pierwsze konkrety

LM
2020/02/13 13:45
0
0

Studio Neopica ogłasza kolejny sezon łowiecki. Hunting Simulator 2 trafi jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Szykujcie się na wirtualne łowy – zapowiedziano Hunting Simulator 2. Zwiastun i pierwsze konkrety

Dobra wiadomość dla miłośników gier o tematyce łowieckiej. Studio Neopica szykuje kontynuację wydanego w 2017 roku Hunting Simulator, która ma zachwycić nas nie tylko oprawą wizualną, ale też liczbą gatunków zwierząt i szerokim asortymentem myśliwskim. Hunting Simulator 2 zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a w Ameryce Północnej ukaże się kolejno 25 czerwca na PC, 30 na PS4 i XONE a na konsolce Nintendo w późniejszym terminie. Na razie nie wskazano, z jakim opóźnieniem tytuł pojawi się na europejskich rynkach. Rzućcie okiem na pierwszy zwiastun Hunting Simulator.

Twórcy zamierzają oddać do naszej dyspozycji rozległe tereny łowieckie zlokalizowane w Europie i Ameryce, a do wytropienia będą aż 33 gatunki zwierząt. Zachowaniem potencjalnych ofiar ma sterować zaawansowana sztuczna inteligencja, co sprawi, że te będą zachowywać się możliwie realistycznie, a my będziemy musieli dla każdej zwierzyny obrać inną strategię. We wszystkim pomoże nam oczywiście czworonożny towarzysz, ale Neopica odda w nasze ręce szeroki wybór łowieckiego wyposażenia – twórcy obiecują przeszło 160 broni, ubiorów i akcesoriów.

Informacja zawarta na stronie gry w europejskim Steam wskazuje na nieodległą premierę z ramienia wydawcy, firmy Bigben Interactive.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!