Popkultura

Kolejna odpowiedź Rosji na Czarnobyl HBO. Zobacz zwiastun filmu Czarnobyl: Otchłań

LM, 11.02.2020 12:45 2

W sieci pojawił się zwiastun wysokobudżetowego filmu Czarnobyl: Otchłań poświęconego losom bohaterskich mieszkańców okolic elektrowni. Premiera jeszcze w tym roku.

Nie da się ukryć, że debiutujący w minionym roku serial Czarnobyl wyprodukowany przez HBO okazał się hitem małego ekranu. Miniserial docenili zarówno krytycy, jak i widzowie, ale niestety nie wszyscy pałali entuzjazmem wobec zaprezentowanych tam wydarzeń. Mowa tu oczywiście o Rosji, która już od premiery krytykowała serial HBO i sugerowała, że ten jest przepełniony zachodnią propagandą. Jeszcze w minionym roku zapowiedziano serial Czarnobyl, który miał dowodzić, że za katastrofą w elektrowni stało CIA. Na tym jednak nie koniec – do sieci trafił zwiastun filmu Czarnobyl: Otchłań.

Całość ma skupiać się na losach zwykłych mieszkańców Prypeci i okolic, którzy w godzinie próby nie oglądając się na własne życie, ratowali innych. Strażacy, nurkowie czy bohaterscy obywatele, a wszystko to ze sporą dawką towarzyszącemu przywołanym wydarzeniom dramatyzmu. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun filmu o Czarnobylu. Premiera jeszcze w tym roku.

Wizja katastrofy w Czarnobylu HBO była dla Was przekonująca? A może macie jakiś inny pogląd na całą tragedię?

https://www.youtube.com/watch?v=rm5ujjPybYM&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Poznaliśmy marcową ofertę Games with Gold

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę Games with Gold na marzec tego roku dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold na konsolach Xbox One oraz Xbox 360.