Trzy duże gry Ubisoftu w 2020 roku. Assassin's Creed i Far Cry wśród nich?

pepsi
2020/02/06 20:45
1
0

Na spotkaniu z inwestorami włodarze Ubisoftu przedstawili plany na najbliższy rok. Konkretów nie było za wiele, ale z odsieczą pędzą branżowi informatorzy.

Trzy duże gry Ubisoftu w 2020 roku. Assassin's Creed i Far Cry wśród nich?Trzy gry z półki AAA trafią na rynek w bieżącym roku kalendarzowym siłami Ubisoftu. Władze francuskiej firmy podały tę wiadomość na cokwartalnym spotkaniu z inwestorami. Już wcześniej wydawca informował, że do sklepów w przyszłym roku fiskalnym (kończącym się 31 marca 2021) trafią Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine, Gods & Monsters i dwa niezapowiedziane tytuły; każdy z nich zostanie udostępniony również na konsolach nowej generacji. Teraz uściślono, że trzy z nich będzie można kupić do końca grudnia.

Wspomniane dwa tytuły mają być przedstawicielami popularnych marek. Fakt, że Ubisoft nie ogłosił oficjalnie, o jakie gry chodzi, zrodził plotki dotyczące od dawna wyczekiwanego powrotu Splinter Cella. Szybko zostały jednak zgaszone przez Jasona Schreiera, redaktora Kotaku. Zapewnia on, że będą to nowe odsłony Assassin’s Creeda i Far Cry’a.

GramTV przedstawia:

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
07/02/2020 09:21

Tylko kopiuj-wklej od Ubi.

Gdzie Splinter lub Prince?