News

Pamiętacie lekcje informatyki? Soldat 2 oficjalnie zapowiedziany!

LM, 06.02.2020 12:50 1

Soldat 2 pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Twórcy obiecują masę poprawek i niezmiennie brutalne starcia.

Jeśli w zalewie codziennych obowiązków marzycie czasem o powrocie do szkolnych lat, to pora na nieco nostalgii. Transhuman Design oficjalnie zapowiedziało kontynuację wydanej jeszcze w 2002 roku gry Michała Marcinkowskiego – Soldat 2. Projekt trafi na rynek jeszcze w tym roku, ale na razie nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery. Gra zmierza na PC z systemami Windows, Mac i Linux, a tymczasem możecie rzucić okiem na załączony do wiadomości zwiastun i galerię screenów.

Soldat 2 to istotny krok naprzód – twórcy przenoszą rozgrywkę do środowiska 2.5D, aczkolwiek ta ma utrzymać znaną z pierwowzoru dynamikę i brutalność. Obok tego otrzymamy realistyczne uzbrojenie, kilka trybów rozgrywki i możliwość zabawy na dedykowanych serwerach. Twórcy szykują też szereg opcji dla personalizacji rozgrywki, a obok przygotowanych przez siebie poziomów wprowadzą do Soldat 2 także te proceduralnie generowane.

Jako że samo Soldat utrzymało się przy życiu wyłącznie dzięki zaangażowanej społeczności, tak Soldat 2 krótko po premierze otrzyma rozszerzone wsparcie dla Warsztatu Steam. A deweloperzy planują dodatkowe opcje personalizacji postaci i masę nowej zawartości. Cóż, niemożliwe nie istnieje, Soldat 2 z sequelem po 18 latach!

gallery:13625 https://www.youtube.com/watch?v=ZDQLhMKNPw4

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze