News

Warhammer: Vermintide 2 - Klątwa zamku Drachenfels otwiera nowy rozdział wsparcia dla gry

LM, 24.01.2020 15:55 0

Pierwszy rozdział nowej paczki misji trafił już do gry. Przy okazji Fatshark wprowadziło opcjonalne mikropłatności.

Po kilku tygodniach testach beta studio Fatshark oficjalnie otworzyło nowy rozdział wsparcia dla wydanej w 2018 roku gry Warhammer: Vermintide 2. Wraz z nim na ręce graczy został oddany pierwszy rozdział kampanii Klątwa zamku Drachenfels – Stare strachy, który udostępniono bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy tytułu. Deweloperzy planują jeszcze dwa kolejne rozdziały przygody, a te wzorem pierwszego, pojawią się w grze bez żadnych dodatkowych opłat.

Te ostatnie, możecie jednak poczynić dobrowolnie, dzięki wprowadzonemu wraz z najnowszą aktualizacją Emporium Cudów Lohnera. Wspomniany sklep oferuje masę kosmetycznych różności, za które możecie zapłacić realną walutą i chociaż tego typu zmiany nie są raczej witane przez fanów z otwartymi ramionami, to Fashark podkreśla, że nie zamierza wprowadzać polityki pay-to-win. Drugi sezon w Warhammer: Vermintide 2 to także nowe wyzwania dla graczy i zaktualizowana dystrybucja esencji. Więcej szczegółów łatki z numerem 2.1.0.1 znajdziecie pod tym adresem. Aktualizacja i towarzyszący jej sezon na razie dostępne są wyłącznie na PC.

Warhammer: Vermintide 2 początkowo ukazało się wyłącznie na PC w marcu 2018 roku, ale jeszcze przed końcem roku tytuł trafił również na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=wG1mAnHmAQ0&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze