Nowe oblicze Warcraft III w Reforged – zobacz galerię bohaterów i jednostek

LM
2020/01/24 10:55
1
0

Odnowiona wersja klasycznego RTS-a trafi na PC już za kilka dni.

Nowe oblicze Warcraft III w Reforged – zobacz galerię bohaterów i jednostek

Premiera odświeżonego graficznie Warcrafta III zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem odpowiedzialne za grę studio Blizzard Entertainment podgrzewa dodatkowo atmosferę, szczodrze dzieląc się z nami rozmaitymi grafikami. W ciągu ostatnich kilku dni twórcy opublikowali materiały z porównaniem modeli pomiędzy oryginałem a zmierzającym na rynek wydaniem Reforged, a jeśli chcecie poddać próbie swoją nostalgię, to rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię.

Warcraft III: Reforged trafi na rynek już 29 stycznia, oczywiście wyłącznie na PC za pośrednictwem Battle.net. Tytuł pierwotnie miał oferować szereg zmian w linii fabularnej, które pozwoliłyby zachować spójność z World of Warcraft, ale ostatecznie Blizzard postanowił jedynie odświeżyć oprawę wizualną i poprawić równowagę rozgrywki z myślą o rozgrywkach profesjonalnej sceny e-sportowej.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
24/01/2020 14:48

Nie interesowałem się wcześniej tematem ale niestety dochodzą mnie niefajne informacje, że Blizzard porzucił wiele z zapowiadanych obietnic takich jak m.in remaster cutsceneck, nowe wątki czy nawet kampania wzbogacona o nowe elementy. Grafika też przeszła downgrade co można zobaczyć porównująć pierwszy gampelay trailer i demo z bety. Multiplayer też nie napawa optymizmem bo w becie jest bardzo niestabilny. Budżet gry ucierpiał bo podobno preordery słabo szły. Genralnie na forach poruszenie, Blizzard praktycznie nic nie komunikuje, a premiera już za parę dni.

Efekt: gra nie będzie "Reforged" tylko co najwyżej remasterem. Dalej jest to dobra informacja, bo oryginał to wciąż jedna z moich ulubionych gier w historii i chętnei sobie ją odświeżę, ale jeśli to prawda to szkoda niewykorzystanego potencjału. Mam nadzieję że to tylko niesłuszne oskarżenia, ale widząc obecny Blizzard to coś mam czutkę że to bedzie kolejna wtopa... bo dawny Blizzard nie pozwoliłby sobie na taki półprodukt w cenie jaką sobię za tę grę winszują.