Bloober Team potwierdza rozwój marki Observer – nadciąga pełnoprawna kontynuacja?

Maria Wawrzyniak
2020/01/23 16:00

Deweloperzy ze studia Bloober Team opublikowali zajawkę, jednocześnie potwierdzając rozwój marki Observer, co nasuwa tylko jeden wniosek – Observer 2 nadciąga.

Minęło już trochę czasu, odkąd na rynku zadebiutowała gra Observer – stało się to 15 sierpnia 2017 roku, kiedy produkcja pojawiła się na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pierwszoosobowy horror psychologiczny od polskiego studia Bloober Team spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród graczy, z których wielu do dzisiaj niecierpliwie wypatruje jakichkolwiek informacji na temat potencjalnej kontynuacji. Deweloperzy najwyraźniej postanowili zaspokoić ciekawość swoich fanów i zapewnić ich, że mają na co czekać – w sieci pojawiła się bowiem tajemnicza zajawka, która choć nie mówi zbyt wiele, tak w jej opisie została zawarta pewna zagadka:

new_incoming_call_ sig: ch120n 1nc02p02473d_

GramTV przedstawia:

Najprawdopodobniej chodzi więc o wspomnianą wcześniej markę Observer. Zresztą, studio Bloober Team jakiś czas temu opublikowało nawet oficjalną wiadomość w sprawie gry, która powinna zadebiutować jeszcze w tym roku, co możemy wywnioskować po ostatnim zdaniu poniższej wiadomości:

Zarząd Bloober Team S.A. (dalej: „Emitent”) informuje, że zakończył pierwszą część prac nad produktem związanym z marką swojej gry “Observer" (dalej: „Produkt”). O szczegółach w związku z kampanią marketingową Emitent będzie informował w kolejnych miesiącach odrębnym raportem bieżącym. W ocenie Emitenta sprzedaż Produktu będzie mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta za rok 2020 i kolejne okresy.

Komentarze
1
Varis
Gramowicz
23/01/2020 22:26

SWIETNA wiadomosc, szczegolnie po zakonczeniach jedynki!