Zapowiedziano Kingpin: Reloaded – remake brutalnego FPS-a z 1999 roku

LM
2020/01/18 15:30

Odnowiona odsłona Kingpin: Life of Crime ukaże się jeszcze w tym roku na PC i konsolach. Mamy zwiastun i pierwsze screeny.

Firma 3D Realms postanowiła zrobić miłą niespodziankę dla nieco starszych fanów elektronicznej rozrywki – w najnowszym komunikacie zapowiedziano Kingpin: Reloaded, czyli remake brutalnej strzelanki z 1999 roku zatytułowanej Kingpin: Life of Crime. Zgodnie z deklaracjami ekipy odnowione wydanie ukaże się jeszcze w tym roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Co w nim? Sporo dobrego, zarówno dla fanów klasycznego wydania, jak i tych, których mogłaby odrzucić leciwa oprawa wizualna.Zapowiedziano Kingpin: Reloaded – remake brutalnego FPS-a z 1999 roku

Kingpin: Reloaded zaoferuje dwa poziomy atrakcji – pierwszy z nich pozwoli na zabawę z klasykiem w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę; drugi dorzuci do tego znacznie poprawioną oprawę wizualną. Twórcy planują też wprowadzić nieco nowej zawartości do klasyka, a także przygotować wersję gry okrojoną z jej pierwotnej brutalności. Konkretnej daty premiery nie podano, ale gdy ta się tylko pojawi, to z pewnością się o tym dowiecie.

Kingpin: Life of Crime zadebiutowało w 1999 roku wyłącznie na PC. Tytuł opracowało studio Gray Matter na silniku gry Quake II. Całość przenosi nas do fikcyjnego świata stylizowanego na okres prohibicji, gdzie wcielmy się w gangstera, który zdradzony przez swoich ludzi wyrusza na prywatną wendetę.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
6
koNraDM4
Gramowicz
20/01/2020 01:08
dariuszp napisał:

Mnie od dnia premiery tej gry zastanawia jedno - dlaczego ich głowy pływają? Co to u diabła za efekt?

Kiedyś, a wręcz dawno temu kiedy technologia 3d raczkowała w grach animacje itd  były dużo mniej zautomatyzowane, teraz robi się np. "szkielet" człowieka i o niego opiera ruchy, wtedy czegoś takiego nie było to i się zdarzało, że sobie modele pływały :D

Renchar
Gramowicz
19/01/2020 17:28

 okrojoną z jej pierwotnej brutalności.

EEEE co proszę to już wole sobie pograć w starą wersję niż dostać pół produkt. Jeszcze niech strzelają z pistoletów na wodę.

michalz78
Gramowicz
18/01/2020 19:02

Gierka Świetna ale 21 lat temu... Nie widzę tutaj "skoku" technologi jak na XXI wiek przystało... to będzię "padaka" w dzisiejszych czasach ta gra jest 100 lat za murzynami... sterowanie, grafika itd. po co to wydawać znowu ? starzy gracze pamiętają, nowi nawet kijem tego nie dotkną...

sebba99
Gramowicz
18/01/2020 18:55

Oryginał był spoko (i nie był wclae taki brutalny), najlepiej wspominam ścieżkę dzwiękową która rewelacyjnie pasowała do klimatu . Ale to ? PO CO ? Ani nie wygląda lepiej, ani nie widać aby były nowe mechaniki ... po co ? Śmierdzi jak skok na kasę i żerowanie na sentymentach ,.... SŁABO !

dariuszp
Gramowicz
18/01/2020 17:31

Mnie od dnia premiery tej gry zastanawia jedno - dlaczego ich głowy pływają? Co to u diabła za efekt?

MisioKGB
Gramowicz
18/01/2020 16:57

Nic w tym trailerze nie pokazali, ale jaram się, świetna gierka, brachol skądś ją dostał i tak grałem za łebka :P