eSport

ACTINA rozpoczęła współpracę z dziennikarką e-sportową Mariną "Lova" Krylova

gram.pl, 14.01.2020 13:40 0

Marina Krylova to dziennikarka e-sportowa, która jako nieliczna z kobiet w Polsce relacjonuje na żywo rozgrywki e-sportowe emitowane w telewizji dla graczy.

Z początkiem tego roku, firma ACTINA nawiązała współpracę z Mariną Lova Krylova, dziennikarką e-sportową, która jako nieliczna z kobiet w Polsce zdecydowała się relacjonować na żywo rozgrywki e-sportowe emitowane w telewizji dla graczy.

Marka dziś to coś więcej niż napis na produkcie i hasło reklamowe. To styl życia, emocje utożsamiane z danym brandem. Aby tak było producenci podejmują współpracę z osobami, które poprzez to, co robią przyciągają jak magnes nowych fanów, a obecnych jeszcze mocniej cementują ze sobą. Chcemy, by wartościami jakie wyznaje, Marina dzieliła się z naszymi klientami, żeby pokazywała, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. Tak właśnie działa Marina „Lova” Krylova. Jest niesamowicie energiczna i w pełni profesjonalna w tym co robi, bo gaming i esport to jej pasja, a przy tym pozostaje sobą. Te wartości chcemy przekazać fanom marki Actina, aby nie rezygnowali ze swoich marzeń i wytrwale dążyli do ich spełnienia. (Michał Miłkowski, doradca zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC ACTINA w ACTION S.A.)

https://youtu.be/cnaVVlpTr9o

Od 2019 roku Marina wspiera Polsat Games, gdzie prowadziła w przeszłości liczne ligi e-sportowe nadawane na żywo przy okazji tworząc i reżyserując takie programy jak Co JA Patche czy Wszystko gra, gdzie razem z redakcyjnym kolegą, Jędrzejem Kupcem, rozmawia o grach, popkulturze, czy wpływie nowoczesnej technologii z napotkanymi ludźmi, w tym i z celebrytami.

Bardzo cieszę się z nawiązanej współpracy z marką Actina. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że spośród wielu młodych i ciekawych ludzi zajmujących się w Polsce gamingiem i esportem wybór zespołu Actina padł na mnie. Mam nadzieję, że razem udowodnimy naszym obecnym i przyszłym fanom, że „Actina i Marina to jedna rodzina”, która wzajemnie się wspiera, zaraża pozytywną energią. Przed nami przygoda pełna wyzwań, na którą już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych. (Marina „Lova” Krylova, która pełni funkcję Specjalisty Ds. Nowych Mediów w ACTION S.A.)

Marina Krylova swoją karierę rozpoczęła jeszcze w 2014 roku jako wolontariuszka dla gazety internetowej PVP24 w programie Rozwijamy polski esport. Już wtedy dała się poznać jako odważna i pracowita dziennikarka, która chętnie przeprowadzała wywiady nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi gwiazdami esportu. Na swoim koncie Marina Lova Krylova ma również pracę w międzynarodowych firmach związanych z gamingiem i e-sportem, w tym z Hitbox Polska (dziś Smashcast), Fnatic oraz firmą KINGUIN. Na każdym z reprezentowanych stanowisk wykorzystywała swój talent dziennikarski i konferansjerski. Witamy w zespole!


najnowsze