News

Nowy XBOX to po prostu XBOX. Będzie remake Gothica? - GramTV News

gram.pl, 19.12.2019 11:10 1

Zanim zaczniecie otwierać szampany, koniecznie obejrzyjcie nasz materiał wideo, bo odświeżona wersja przygód Bezimiennego to melodia dalekiej przyszłości.

https://www.youtube.com/watch?v=8-UCmNcqnJw&fbclid=IwAR28U50td8CRentvXwi5ndB8NzAvOtl0Px59Vva7PGKKxx1jxilNtuewH9U

W nowym odcinku GramTV News wspominamy przede wszystkim o konsoli nowej generacji firmy Microsoft, która nazywa się… nie Xbox 720, nie Xbox Two, ale – po prostu – Xbox, natomiast dopisek Series X to model urządzenia (podobnie jak było chociażby z Xbox 360 Elite, Xbox One S i Xbox One X.

Oprócz tego dowiecie się więcej na temat planów firmy THQ Nordic względem marki Gothic, która wypuściła grywalny prototyp remake’u pierwszej odsłony cyklu, posłuchacie o nowościach związanych z ciekawie zapowiadającą się grą Ghost of Tshushima od twórców InFamous, a także powstałym z martwych The Wolf Amongs Us 2 i nie tylko.

Jeśli nie chcecie przegapić nowych odcinków GramTV News koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube i kliknijcie w dzwoneczek. Jeśli wam się podobało, nie zapomnijcie również o zostawieniu łapki w górę po obejrzeniu naszych materiałów!

najnowsze