TGA 2019: Ori and the Will of the Wisps z nowym trailerem i datą premiery

pepsi
2019/12/13 04:27

Ori and the Will of the Wisps to jedna z tych gier, które nie przestają zachwycać przy okazji kolejnych pokazów. Trailer pokazany na The Game Awards dowodzi temu po raz wtóry.

TGA 2019: Ori and the Will of the Wisps z nowym trailerem i datą premieryThe Game Awards 2019 przyniosło premierę nowego trailera gry Ori and the Will of the Wisps. Platformowa produkcja Moon Studios po raz kolejny zachwyca żywymi kolorami i pięknymi widokami. Podczas samej rozgrywki nie będzie jednak zbyt dużo czasu, by je podziwiać, ponieważ zagrożenie czai się wszędzie i trzeba się dynamicznie przemieszczać.

Jest też i gorsza wiadomość – na Ori and the Will of the Wisps zaczekamy nieco dłużej. Gra miała zadebiutować 11 lutego, ale już wiadomo, że stanie się to miesiąc później. Platformówka trafi do sklepów 11 marca.

GramTV przedstawia:

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/12/2019 17:56

Byłem zawiedziony że premiery nie było w tym roku. Tym bardziej jest na co czekać :]

MisioKGB
Gramowicz
13/12/2019 15:58

Ja ciebie nie wierze, przecież ten sequel wygląda jeszcze piękniej niż pierwowzór, nie sądziłem, że jest to możliwe. W naprawdę pięknych czasach jeśli chodzi o gamedev żyjemy <3 już się nie mogę doczekać premiery, no i ta muzyka ahh :)