News

Będzie nowe Sniper Elite - na planszy!

pepsi, 21.11.2019 18:45 0

Kolejna gra wideo trafi na planszę. Tym razem wybór jest dość nieoczywisty, bowiem chodzi o grę snajperską Sniper Elite. Projekt w przyszłym roku trafi na Kickstartera.

Nowo utworzony oddział firmy Rebellion Developments, Rebellion Unplugged, rozpoczął prace nad grą planszową Sniper Elite: The Board Game. Na razie wiadomo o niej tylko tyle, że będzie to oparta na rywalizacji skradanka dla dwóch do czterech osób. Prototypowa wersja zostanie po raz pierwszy pokazana na PAX Unplugged w Filadelfii (6-8 grudnia), a w przyszłym roku projekt trafi na Kickstartera

Seria Sniper Elite doczekała się czterech odsłon i trzyczęściowej serii spin-offów Nazi Zombie Army. Skąd pomysł, by przenieść ją na planszę? – Mój brat Chris i ja robimy gry wideo od ponad 25 lat. Nasza miłość do tego medium ma swoje korzenie w naszym dzieciństwie, kiedy uwielbialiśmy grać w planszówki – tłumaczy założyciel i dyrektor wykonawczy Rebellion Developments, Jason Kingsley. – Mieliśmy tyle wspaniałych gier, komiksów o superbohaterach i uniwersów, z których możemy czerpać. Będzie sporo dobrej zabawy – dodaje.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze