News

Drugi sezon The Mandalorian - zdjęcia już ruszyły

pepsi, 14.11.2019 21:34 0

Dopiero co na Disney+ udostępniono pierwszy odcinek serialu The Mandalorian, a twórcy już rozpoczęli prace nad drugą serią. Potwierdził to sam Jon Favreau.

Pozdrowienia z planu drugiego sezonu The Mandalorian” – ta krótka wiadomość, wraz ze zdjęciem hełmu głównego bohatera serialu, znalazła się na profilu Jona Favreau na Instagramie. Twórca, główny scenarzysta i jeden z producentów wykonawczych nowej produkcji w uniwersum Gwiezdnych wojen wysłał w ten sposób jasny sygnał, że wraz ze swoją ekipą kuje żelazo póki gorące i w zaledwie dzień po premierze pierwszego epizodu na platformie Disney+ przystąpił do dalszych prac.

Przypomnijmy, że w ramach pierwszego sezonu ukaże się osiem odcinków The Mandalorian. Pierwszy z nich wzbudził mieszane uczucia w prasie branżowej. Nie zmienia to jednak faktu, że budzi on ogromne zainteresowanie i przez wielu postrzegany jest jako światełko w tunelu dla wielbicieli Star Wars. Finał sezonu przewidziano na 27 grudnia. Można go obejrzeć wyłącznie na platformie Disney+, która w Polsce na razie nie jest niestety dostępna.

https://www.instagram.com/p/B40g-nlFFH3

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze