News

Diablo IV: nowe materiały z rozgrywki prezentujące Czarodziejkę i Druida

Maria Wawrzyniak, 08.11.2019 18:42 3

Do sieci trafił kolejny materiał z nadchodzącego (powoli, ale jednak) Diablo IV – tym razem możemy zobaczyć w akcji Czarodziejkę i Druida.

Dwa dni temu pisaliśmy o 20-minutowym nagraniu z rozgrywki w Diablo IV, gdzie zaprezentowano w akcji klasę Barbarzyńcy. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się kolejny materiał (wczoraj również) – możemy zobaczyć pozostałe dwie klasy, czyli Czarodziejkę oraz Druida. Pierwsze nagranie trwa ponad dziesięć minut i skupia się przede wszystkim na możliwości władania żywiołami. Drugi gameplay trwa ponad dwadzieścia minut i pokazuje zdolności, jakie posiada Druid. W międzyczasie zapraszamy Was do przeczytania nowinek z tegorocznego BlizzConu, gdzie przeanalizowaliśmy informacje znajdujące się na oficjalnej stronie Diablo IV, dokładnie omówiliśmy między innymi panel w całości poświęcony grze, a także zebraliśmy wszystkie (a przynajmniej te, które byliśmy w stanie znaleźć) informacje na temat produkcji. Wszystkie poniższe materiały udostępnił serwis Game Informer.

https://youtu.be/qPTOEGU04X4 https://youtu.be/uij9ysBKs4w

Przypomnijmy, że Diablo IV zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One – nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zapraszamy również do obejrzenia dwugodzinnego zapisu z rozgrywki.


najnowsze