Actina PACT pokonuje Virtus.pro w jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski

2019/10/24 15:52
0
0

Kolejne rozgrywki z udziałem drużyny już we wtorek 29 października.

Za nami pierwsze spotkania drugiego tygodnia jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive, w której łącza pula nagród wynosi 180 tysięcy złotych. W rozegranych 22 października spotkaniach wzięły udział cztery zespoły: Actina PACT vs Virtus.pro oraz CLEANTmix vs Wisła All in! Games Kraków.

Pierwszy mecz na mapie Train zaczął się od zdecydowanej dominacji drużyny Virtus.pro wynikiem 6:2, który mógł zwiastować stosunkowo łatwy mecz. Jednak od tego momentu spotkania coraz bliższe zwycięstwa stawało się Actina PACT, które wygrało pierwszą połowę wynikiem 8:7, a po stronie antyterrorystów straciło zaledwie jeden punt, wygrywając mapę Train z wynikiem 16:8 nad Virtus.pro. Train to popisy Sobola, Goofy’ego i darko, którzy byli najskuteczniejsi po stronie PACT

Bardzo podobnie przebiegło spotkanie na mapie Inferno – tutaj też Virtus.pro zdominowało początek, ale po przerwie taktycznej straciło wcześniejszą skuteczność. Ostatecznie to Actina PACT objęła prowadzenie 14:11, ale końcówka meczu należała do VP i całe spotkanie zakończyło się remisem 15:15. Na Inferno znów świetnie po stronie PACT zagrali Sobol i Goofy, natomiast po stronie Virtusów dobry mecz rozegrali phr oraz MICHU.

Pierwsze spotkanie pomiędzy CLEANTmix a Wisła All in Games Kraków rozegrało się na mapie Mirage. Pierwsza z drużyn wypracowała małą zaliczkę, ale Wisła dogoniła ją przy okazji wyniku 14:14. Ostatecznie lepsze okazało się CLEANTmix, które wygrało mecz z wynikiem 16:14. Po stronie CLEANTmix znacznie więcej zabójstw niż śmierci miał koyot. Pozostali gracze prezentowali dość zbliżoną, równą formę.

Ostatni mecz tego dnia ponownie przeniósł graczy na mapę Inferno. Wygrana runda pistoletowa pozwoliła Wiśle zdobyć sporą przewagę, którą dowiozła aż do końca pierwszej połowy. Zespół CLEANTmix długo nie był w stanie złapać rundy kontaktowej, ale gdy się to udało, to ekipa błyskawicznie nawiązała równą walkę. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 16:12 dla Wisła All in Games Kraków. Po stronie CLEANT znów należy wyróżnić koyota, apo stronie Wisły najlepiej spisali się morelza, jedqra i SZPERO.