Tokyo Game Show 2019 najprawdopodobniej będzie największą odsłoną w historii

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/30 19:35
1
0

Organizatorzy z Japanese Computer Entertainment Supplier’s Association (tak, już koniec nazwy) dziś pochwalili się, że tegoroczne targi Tokyo Game Show będą największe w historii.

Jeśli wierzyć informacji prasowej, tegoroczna odsłona popularnych targów Tokyo Game Show ma być największą w historii wydarzenia. Na imprezie ma zostać wystawionych aż 2417 stanowisk od 655 branżowych firm. To naprawdę spor liczby, a co więcej – w halach targowych liczni twórcy zaprezentują łącznie 1368 gier, które pojawią się w przyszłości na komputerach osobistych, konsolach oraz urządzeniach mobilnych. A żeby nie być gołosłownym, poniżej możecie przeczytać cytat. Słowa pochodzą od organizatora Tokyo Game Show.

Oczekujemy aż 2417 stanowisk (aktualny stan na 28 sierpnia) – to największa liczba w historii targów. Całkowita liczba wystawców to 655, z czego 305 z nich jest zagranicznych. (...) Wiadomo także o 1368 gracz wystawianych na Tokyo Game Show 2019 (dla porównania, w zełszym roku było ich 1322). W tym gronie znajdziemy między innymi zupełnie nowe tytuły, gry e-sportowe oraz produkcje wspierające technologię wirtualnej rzeczywistości.

Tokyo Game Show 2019 najprawdopodobniej będzie największą odsłoną w historii

GramTV przedstawia:

Ostateczne liczby, które mogą oczywiście ulec zmianom, zostaną podane w dniu rozpoczęcia wielkiej imprezy, czyli już 12 września. Jeśli nic się nie zmieni, a przynajmniej liczby nie spadną, to rzeczywiście będzie największy Tokyo Game Show w historii. A my będziemy mieli o czym pisać.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
Khalid
Gramowicz
31/08/2019 10:07

Zróbcie jakiś konkurs na lot wraz z zakwaterowaniem. Chętnie bym go wygrał XD