News

Wystartowały zapisy do zamkniętej bety trybu sieciowego w Mount & Blade II: Bannerlord

LM, 22.08.2019 08:01 0

Tytuł ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku w usłudze Steam Early Access na PC.

Jeszcze w marcu zlokalizowane w Ankarze studio TaleWorlds Entertainment ujawniło, że zaplanowana na 2020 rok gra Mount & Blade II: Bannerlord doczeka się zamkniętych, a następnie otwartych testów beta trybu sieciowego. Wygląda na to, że wraz z podaniem przybliżonej daty premiery w usłudze Steam Early Access twórcy otworzyli kolejny etap produkcji i uruchomili zapisy do zamkniętych testów beta. Zainteresowani zabawą w trybie sieciowym Bannerlord powinni skierować swoje kliki pod ten adres, gdzie zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety poprzedzającej ewentualny udział w testach.

Jeśli umknęło to Waszej uwadze, to przed kilkoma dniami twórcy zdecydowali się oficjalnie podać datę debiutu Mount & Blade II: Bannerlord na platformie Steam. Początkowo jedynie w ramach katalogu Steam Early Access, ale fani cyklu i tak powinni mieć powody do zadowolenia, po kilku latach oczekiwania na kolejną odsłonę.

Mount & Blade II: Bannerlord zadebiutuje we Wczesnym Dostępie Steam w marcu 2020 roku, ale na razie twórcy nie wskazali jeszcze, jakie moduły będą oddane w nasze ręce w tym terminie. Nie zdradzili też, ile czasu zamierzają trzymać grę w Steam Early Access, ani nie wspomnieli o dodatkowych platformach sprzętowych, więc – jak zawsze – czekamy na kolejne doniesienia.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze