Gears Tactics nie tylko dla PC. Spin-off trafi również na Xboksa

pepsi
2019/08/22 19:40
0
0

Zapowiedziana podczas E3 2018 strategia Gears Tactics miała trafić wyłącznie na pecety. Ostatecznie Microsoft zdecydował jednak o poszerzeniu gamy platform docelowych gry.

Gears Tactics nie tylko dla PC. Spin-off trafi również na XboksaChoć od zapowiedzi Gears Tactics minął już ponad rok, The Coalition i Microsoft nie kwapiły się z udzieleniem bliższych informacji na temat strategiczno-taktycznego spin-offu serii Gears of War. Do tej pory wiadomo było, że tytuł zmierza na komputery osobiste. Teraz nieco więcej ujawnił Rod Fergusson, szef The Coalition. Zdradził on, że Gears Tactics powstaje w studiu Splash Damage, odpowiedzialnym w przeszłości za takie tytuły, jak Brink czy Dirty Bomb. Okazuje się również, że produkcja trafi nie tylko na pecety, ale też na Xboksa. Nie wiadomo jednak, czy do premiery na obu platformach dojdzie w tym samym czasie.

Gears Tactics jest strategią turową, której akcja toczy się 12 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części Gears of War. Gameplay z E3 2018, gdzie gra została zapowiedziana, prezentował walkę żołnierzy COG z Locustami. Nadal nie jest znana choćby przybliżona data premiery tego tytułu. Fani Gearsów na brak wrażeń nie mogą jednak narzekać. Na urządzenia przenośne właśnie trafiło bowiem Gears POP!, a już niebawem, 10 września, na pecetach i Xboksie One zadebiutuje Gears 5.

GramTV przedstawia:

Gry na Xboksa One w sklepie sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!