News

The Dark Pictures: Man of Medan otrzyma dwa tryby wieloosobowe

therionee, 11.07.2019 18:56 0

Na fanów czeka kooperacyjny, sieciowy tryb Shared Story i zabawa przed jednym ekranem w trybie Movie Night.

 

 

Supermassive Games ogłosiło dwa tryby wieloosobowe dla Man of Medan - pierwszego horroru z serii Dark Pictures Anthology. Gracze będą mogli nadal bawić się w trybie solo (podobnie jak w Until Dawn) lub poczuć się raźniej, grając ze znajomymi przez sieć w trybie Shared Story lub siedząc przed jednym ekranem w trybie Movie Night.

W Shared Story łączymy się przez sieć i możemy z towarzyszem poznać historię, grając w kooperacji. Każdy gracz przejmuje kontrolę nad inną postacią. W pewnym momencie opowieść zacznie się rozgałęziać, a każdy z graczy zobaczy historię z innej perspektywy. Oznacza to jednak, że nie będziemy mieli okazji podczas takiej sesji zobaczyć wszystkiego, co jest do obejrzenia, co wiąże się też z krótszym czasem rozgrywki - około 3,5 godziny.

Z kolei w trybie Movie Night można bawić się nawet w pięcioosobowym gronie. Gracze przekazują sobie kontroler. Na początku każdej gry gracz wybiera postać (lub kilka postaci, jeśli w zabawie uczestniczy mniej niż pięć osób). Gra za każdym razem informuje, czyja jest kolejka. Na końcu każdego rozdziału gra przyznaje wyróżnienia graczom, np. za bycie najszybszym w sekwencjach QTE czy najwolniejszym w podejmowaniu decyzji a także informuje, czy np. podejmowanie jakichś działań przyczyniło się do czyjejś śmierci.

Kolejne gry z serii The Dark Pictures Anthology mają ukazywać się w liczbie dwóch tytułów w ciągu roku. Man of Medan ma ukazać się 30 sierpnia.


Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze