News

The Dark Pictures: Man of Medan z datą premiery

LM, 21.05.2019 16:09 0

Pierwsza gra z cyklu filmowych horrorów ukaże się jeszcze tego lata.

Kilka dni temu Supermassive Games zdradziło, że jeszcze dzisiaj podzieli się z nami nowinkami związanymi ze swoją najnowszą produkcją – Man of Medan, wchodzącą w skład antologii The Dark Pictures. Oczekiwanie dobiegło końca, więc możemy podać Wam oficjalną datę premiery tytułu na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na Twitterze The Dark Pictures: Man of Medan zadebiutuje 30 sierpnia tego roku. Przy okazji wystartowały zamówienia przedpremierowe na grę i opublikowano załączony do wiadomości zwiastun.

Man of Medan jest pierwszą odsłoną serii filmowych przygodówek w klimacie horroru zatytułowanej The Dark Pictures. Te zaprezentują nam rozmaite historie i powiązanych z nimi bohaterów, a rozwój wydarzeń i los bohaterów będzie zdeterminowany od podejmowanych przez nas decyzji. Całość jest rozwinięciem formuły wykorzystanej przy ciepło przyjętym Until Dawn na PlayStation 4.

Seria powstaje we współpracy z Bandai Namco Entertainment, które przeniesie ją na PC i konsole obecnej, a możliwe, że także kolejnej generacji. Więcej o antologii i przyczynach zaniechania prac nad bezpośrednią kontynuacją Until Dawn możecie przeczytać pod tym adresem.

https://www.youtube.com/watch?v=uYFvOvNA6UM

Rzuć okiem na bogatą ofertę gier wideo w sklepie Sferis.pl.

najnowsze