News

They Are Billions otrzyma tryb kampanii już za dwa tygodnie

therionee, 06.06.2019 10:15 0

Jak dotąd gracze mogli bawić się tylko w trybie survival.

 

 

They Are Billions - RTS z zombie - został udostępniony w ramach Early Access w grudniu 2017, oferując wyłącznie tryb survival. Gra otrzyma już 18 czerwca tryb kampanii The New Empire, który - zgodnie z zapowiedziami Numantian Games - ma wystarczyć na 40-50 godzin. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszy nowy zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=GKRTQGHL3mc

W kampanii naszym zadaniem będzie założenie nowych kolonii na ziemiach opanowanych przez hordy zombie. Zainfekowani błąkają się po okolicach, więc musimy ich wyeliminować, by zapewnić bezpieczeństwo założonym koloniom. Będziemy mogli także szukać zapomnianych ruin po dawnych ludziach. Odwiedzenie każdego z takich miejsc pozwoli odblokować nową technologię, którą można wykorzystać w walce z zombie. Na zwiastunie można dostrzec rozbudowane drzewko technologiczne.

Poza kampanią, gra otrzyma dwie nowe mapy w trybie survivalu: Deep Forest oraz Caustic Lands. Pierwsza z map nie będzie zbyt brutalna, dzięki czemu nowi gracze będą mogli oswoić się z grą. Druga z map jest najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna, będzie wyzwaniem nawet dla weteranów They Are Billions. Pozostałe scenariusze zostały zmodyfikowane, jeśli chodzi o poziom trudności – są tam nowe niebezpieczeństwa. Twórcy nie zdradzili w ogłoszeniu, jakie, by nie psuć niespodzianki.

Gra trafi także na konsole PS4 i Xbox One – premiera w lipcu.


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze