News

Zwiastun Harry Potter: Wizards Unite pokazuje chaotyczną magię w świecie mugoli

therionee, 15.05.2019 19:40 0

Zadaniem graczy jest nie dopuścić, by zwykli ludzie dowiedzieli się o istnieniu świata magii.

 

 

Harry Potter: Wizards Unite to mobilna gra AR (w rozszerzonej rzeczywistości) od WB Games i Niantic, inspirowana powieściami J.K. Rowling, w której zadaniem graczy jest nie dopuścić, by mugole - ludzie pozbawieni magicznych umiejętności i nie mający pojęcia o istnieniu świata magii - odkryli jego istnienie.

Już wcześniej dostrzeżono miotłę Nimbus 2000 mknącą bez jeźdźca przez Australię oraz zdezorientowanego Niuchacza gromadzącego złote monety na automatach, nowy trailer pokazuje zaś nowe przypadki chaotycznej, magicznej aktywności w świecie mugoli. Każdy taki incydent zwiększa ryzyko, że istnienie magicznego świata wyjdzie na jaw. Gracze, jako rekruci Statute of Secrecy Task Force, muszą znaleźć sposób na rozwiązanie zagadki tej katastrofy. Eksplorując miejsca w rzeczywistym świecie, odkryją tajemnicze artefakty, napotkają fantastyczne bestie i znane postaci oraz skorzystają z rozmaitych czarów.

https://www.youtube.com/watch?v=VkMmlBmVncg

 

Premiera Harry Potter: Wizards Unite planowana jest na 2019 rok.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.