News

Zwiastun Harry Potter: Wizards Unite pokazuje chaotyczną magię w świecie mugoli

therionee, 15.05.2019 19:40 0

Zadaniem graczy jest nie dopuścić, by zwykli ludzie dowiedzieli się o istnieniu świata magii.

 

 

Harry Potter: Wizards Unite to mobilna gra AR (w rozszerzonej rzeczywistości) od WB Games i Niantic, inspirowana powieściami J.K. Rowling, w której zadaniem graczy jest nie dopuścić, by mugole - ludzie pozbawieni magicznych umiejętności i nie mający pojęcia o istnieniu świata magii - odkryli jego istnienie.

Już wcześniej dostrzeżono miotłę Nimbus 2000 mknącą bez jeźdźca przez Australię oraz zdezorientowanego Niuchacza gromadzącego złote monety na automatach, nowy trailer pokazuje zaś nowe przypadki chaotycznej, magicznej aktywności w świecie mugoli. Każdy taki incydent zwiększa ryzyko, że istnienie magicznego świata wyjdzie na jaw. Gracze, jako rekruci Statute of Secrecy Task Force, muszą znaleźć sposób na rozwiązanie zagadki tej katastrofy. Eksplorując miejsca w rzeczywistym świecie, odkryją tajemnicze artefakty, napotkają fantastyczne bestie i znane postaci oraz skorzystają z rozmaitych czarów.

https://www.youtube.com/watch?v=VkMmlBmVncg

 

Premiera Harry Potter: Wizards Unite planowana jest na 2019 rok.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.