Slightly Mad Studios wycofuje znak towarowy Mad Box. Co dalej z konsolą?

Patryk Purczyński
2019/04/30 17:36
0
0

Na początku roku twórcy Project CARS zapowiedzieli konsolę Mad Box. Okazuje się jednak, że znak towarowy został wycofany. Co dalej?

Slightly Mad Studios wycofuje znak towarowy Mad Box. Co dalej z konsolą?

Konsola Mad Box może ukazać się pod inną nazwą. Wszystko przez niewielkie francuskie studio Madmox, które 25 marca wniosło sprzeciw do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). W uzasadnieniu firma podała, że istnieje prawdopodobieństwo powstania zamieszania z uwagi na nadmierne prawdopodobieństwo obu nazw. Slightly Mad Studios zarejestrowało nazwę Mad Box 3 stycznia a zainteresowanym przesługuje prawo wniesienia sprzeciwu w ciągu trzech miesięcy.

Studio Madbox z tego prawa skorzystało wskutek czego Slightly Mad Studios wycofało znak towarowy. W związku z tym nie wiadomo pod jaką nazwą ukaże się konsola twórców Project CARS. Studio nie wydało na razie oficjalnego komunikatu, a i redakcji pcgamesinsider.biz, która donosi o sprawie, nie udało się dotąd uzyskać komentarza przedstawicieli zainteresowanych stron.

GramTV przedstawia:

Na opracowanie stosownej strategii Slightly Mad Studios ma jeszcze sporo czasu. Premiera konsoli ma bowiem nastąpić dopiero za trzy lata.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!