Fast and Furious: Crossroads to jedna z najgorszych gier tego roku

Maria Wawrzyniak
2020/08/13 13:00

Pierwsze recenzje gry Fast and Furious: Crossroads nie pozostawiają złudzeń – mamy do czynienia z jedną z największych porażek 2020 roku.

Recenzenci przemówili i wszystko wskazuje na to, że Fast & Furious: Crossroads, które zadebiutowało na rynku 7 sierpnia, jest jedną z najgorszych gier bieżącego roku. W momencie pisania tej wiadomości średnia ocen tytułu w serwisie Metacritic wynosi zaledwie 36 punktów na sto, jeśli chodzi o media branżowe. W przypadku graczy z ocenami jest jeszcze gorzej – tutaj mamy do czynienia z wynikiem zaledwie 25 punktów na sto. Zdaniem znacznej większości oceniających Fast & Furious: Crossroads to przede wszystkim z niewykorzystanym potencjałem, do którego dochodzi nieszczególnie ciekawa rozgrywka, słaba oprawa graficzna czy powtarzalność.Fast and Furious: Crossroads to jedna z najgorszych gier tego roku

Jedyną pozytywną opinię wystawiła grze redakcja serwisu The Gamer, gdzie dziennikarze docenili głównie scenariusz tytułu oraz model jazdy. Poza tym jednak gracze są bardzo rozczarowani, a wniosek jest jeden: mamy do czynienia z kolejną porażką, która podtrzymuje negatywne stereotypy. Poniżej znajdziecie zestawienie ocen z różnych zagranicznych portali. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Fast & Furious jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!