Mad Box - zobacz jak będzie wyglądała konsola twórców Project CARS 2

Katarzyna Dąbkowska
2019/01/04 16:02
1
0

Konsola ma trafić na rynek za 3 lata.

Mad Box - zobacz jak będzie wyglądała konsola twórców Project CARS 2

Mad Box to nowa konsola twórców Project CARS 2. Slightly Mad Studios już zapowiedziało, że będzie to najmocniejszy sprzęt na rynku mający oferować specyfikację komputerów osobistych, ale dopiero za dwa lata. Szczegóły na temat bebechów nie są jeszcze znane, ale wspomniana firma postanowiła dzisiaj zaprezentować, jak konsola będzie wyglądała.

Mad Box, jak widać na załączony obrazku, będzie bardzo barwny. Będzie miał specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia. Sprzęt będzie miał kształt litery M, a po zewnętrznych bokach zobaczymy kolorowy pasek, który będzie mienił się różnymi kolorami.

GramTV przedstawia:

Aktualnie nie wiadomo, co dokładnie będzie oferowała ta konsola, ponieważ Slightly Mad Studios rozmawia jeszcze z dostawcami komponentów. Wiadomo jedynie, że będzie wspierała gogle VR. Dzięki niej mamy zobaczyć obraz w goglach w 60 FPS na jednym oku. Premiera ma odbyć się dopiero w okolicach 2021 roku, więc do tej pory poznamy dokładną specyfikację sprzętu.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
06/01/2019 13:01

Slightly Mad Studios już zapowiedziało, że będzie to najmocniejszy sprzęt na rynku mający oferować specyfikację komputerów osobistych, ale dopiero za dwa lata.

Dopiero za dwa lata co? Będzie oferować specyfikację komputerów, które pojawią się dopiero za dwa lata?