News

Mortal Kombat 11 z dwoma patchami - w Wieży Czasu będzie łatwiej

Małgorzata Trzyna, 26.04.2019 16:06 0

Trochę mniej grindu, trochę prostsza rozgrywka.

Odblokowanie wszystkich elementów w Mortal Kombat 11 wymaga długiego grindu lub wydania sporej ilości prawdziwych pieniędzy. W grze można przemierzać Kryptę pełną skrzyń, lecz nigdy nie wiadomo, czy zyskamy z nich coś ciekawszego niż grafiki koncepcyjne, którymi będziemy cieszyć się zaledwie kilka chwil. Aby móc otwierać skrzynki, wystarczy kończyć wyzwania w Tower of Time, ale jest to zbyt skomplikowane. NetherRealm z tego powodu postanowiło przygotować aktualizacje, które nieco ułatwią zadanie i wprowadzić następujące zmiany:

  • Postaci zostaną dostosowane tak, by obniżyć poziom trudności w Tower of Time,
  • AI będzie mieć niższy poziom zdrowia, by obniżyć poziom trudności w Tower of Time,
  • Częstotliwość występowania najtrudniejszych modyfikatorów będzie zmniejszona w Tower of Time, a ich efekty - słabsze.

W planach jest także poprawienie stabilności gry i rozwiązanie problemów z ładowaniem się gry. Kolejny patch zostanie wydany na początku przyszłego tygodnia i osłabi on sztuczną inteligencję przeciwników oraz zwiększy nagrody jakie można zdobyć w Tower of Time. Ponadto gracze otrzymają prezent w postaci 500 000 monet, 500 serc, 1000 dusz i 1000 kryształów czasu.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.