News

Dead or Alive 6 w pierwszym miesiącu sprzedało się w liczbie 350 000 egzemplarzy

Małgorzata Trzyna, 26.04.2019 17:56 4

Wyniki nie są szczególnie zachwycające.

Z podsumowania wyników finansowych Koei Tecmo wynika, że bijatyka Dead or Alive 6, która debiutowała 1 marca, w pierwszym miesiącu sprzedała się w liczbie zaledwie 350 000 egzemplarzy na całym świecie. Jest to łączny wynik dla wszystkich trzech platform: PC, PS4 i Xboksa One. Gra nie była rozchwytywana tuż po premierze - w Wielkiej Brytanii znalazła się dopiero na 21. miejscu najlepiej sprzedających się gier. Tytuł ten nie radził sobie zbyt dobrze również w Stanach Zjednoczonych. Gra była chwalona za system walki, odpowiedni zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy. Krytykowano natomiast brak porządnego trybu fabularnego, brak poczekalni online czy tryb multiplayer oferujący wyłącznie najbardziej podstawowe funkcje.

Użytkownikom nie spodobało się również to, że w Dead or Alive 6 wdzięki postaci nie są tak bardzo wyeksponowane jak w poprzedniej odsłonie, przez co w grze zabrakło elementu, który wyróżniałby ją na tle innych bijatyk.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.