News

Assassin's Creed Unity pobrano w ubiegłym tygodniu 3 miliony razy

Małgorzata Trzyna, 26.04.2019 13:46 0

Po pożarze katedry Notre Dame wszyscy chcą zobaczyć ją w grze.

Pożar katedry Notre Dame skłonił Ubisoft do podjęcia dwóch decyzji: przeznaczenia 500 tysięcy euro na odbudowę oraz umożliwienia wszystkim graczom zwiedzenia tego obiektu w Assassin's Creed Unity, które przez ostatni tydzień można było przypisać za darmo do swego konta Uplay na PC. W rezultacie gra, która tuż po premierze spotkała się z dość chłodnym odbiorem, została zbombardowana na Steam pozytywnymi recenzjami. Okazało się też, że w tym tygodniu Assassin's Creed Unity pobrano aż 3 miliony razy. Promocja już się - niestety - skończyła i jeśli chcielibyście dodać grę do swej biblioteki, pozostaje tylko zakup.

Katedrę Notre Dame w Assassin's Creed Unity odtworzono z ogromną dbałością o szczegóły, w skali niemal 1:1. Starsza projektantka poziomów, Caroline Miousse, poświęciła na przygotowanie tego obiektu około 5 tysięcy godzin, by zadbać o to, by każda cegła była na swoim miejscu. Dzięki temu gra może przydać się przy odbudowie Notre Dame.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.