News

Ubisoft rozdaje za darmo Assassin's Creed Unity na PC przez tydzień

Małgorzata Trzyna, 17.04.2019 16:54 0

Firma przeznaczyła także 500 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame, w której w poniedziałek wybuchł pożar.

Assassin's Creed Unity może przydać się przy odbudowie katedry Notre Dame, w której w miniony poniedziałek wybuchł pożar. Ubisoft zamierza też wesprzeć przedsięwzięcie niemałą kwotą. Firma postanowiła także zaprosić graczy do zwiedzania katedry w grze Assassin's Creed Unity na PC, które można przez tydzień bezpłatnie dodać do swej kolekcji.

- Solidaryzujemy się z Paryżanami i wszystkimi ludźmi na świecie, których poruszyły zniszczenia spowodowane przez ogień w Notre Dame. Katedra jest integralną częścią Paryża, miasta, z którym jesteśmy bardzo ściśle powiązani. Zniszczenie tego monumentu oddziałuje na nas wszystkich - podkreśla Ubisoft.

- W świetle wydarzeń z poniedziałku, przekażemy 500 tysięcy euro, by pomóc w odbudowie i zrekonstruowaniu katedry. Zachęcamy również innych do przekazywania datków. Chcielibyśmy także, by wszyscy mieli szansę doświadczyć majestatu i piękna Notre Dame w najlepszy sposób, jaki znamy. Przez tydzień będziemy rozdawać za darmo Assassin's Creed Unity na PC, więc wszyscy mogą cieszyć się tą grą. Grę na Uplay można pobrać ze strony assassinscreed.com/unity-notredame lub store.ubi.com.

Grę można dodać do swej biblioteki Uplay (i zachować ją na zawsze) do 25 kwietnia, godziny 9:00 czasu polskiego.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.