News

Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami

Małgorzata Trzyna, 21.04.2019 12:58 1

Ubisoft postanowił umożliwić wszystkim użytkownikom obejrzenie odtworzonej w Assassin's Creed Unity katedry Notre Dame, rozdając grę za darmo.

Bombardowanie gier na Steam recenzjami kojarzone jest przede wszystkim z sytuacjami, kiedy użytkownicy wyrażają niezadowolenie z decyzji podejmowanych przez studio lub wydawcę i nie ma nic wspólnego z jakością danej gry. Gracze tym razem postanowili pokazać, że doceniają, co robi Ubisoft, który przeznaczył 500 tysięcy euro na odbudowę katedry Notre Dame (w której niedawno wybuchł pożar) i podziękować za darmowe Assassin's Creed Unity, które można przypisać do swej biblioteki na PC do 25 kwietnia. Gra na Steam została zalana falą pozytywnych recenzji. Liczba graczy w ostatnim czasie wzrosła tak bardzo, że trzeba było uruchomić więcej serwerów gry.

Uprzednio oceny Assassin's Creed Unity były mieszane. Najnowsze recenzje są natomiast bardzo pozytywne (Valve nie zastosowało wprowadzonych ostatnio filtrów mających nie uwzględniać recenzji "nie na temat"). Gracze dziękują za możliwość obejrzenia Notre Dame. Jeden z użytkowników pisze, że kupił AC Unity miesiąc wcześniej, lecz nie ma znaczenia, że nie otrzymał gry za darmo, gdyż ma nadzieję, że jego pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę katedry. Pojawiają się też żartobliwe komentarze, że pracownicy, którzy będą rekonstruować katedrę, bazując na jej cyfrowej wersji, nie będą wiedzieli, które elementy zostały stworzone na potrzeby gry.

najnowsze