News

Rebel Galaxy Outlaw na 3-godzinnym wideo z rozgrywki

Małgorzata Trzyna, 23.04.2019 16:37 0

Studio Double Damage prezentuje podróżowanie przez galaktykę, wykonywanie misji, walkę z piratami i personalizowanie statku.

Twórcy Rebel Galaxy Outlaw - prequela Rebel Galaxy - przygotowali kilkugodzinną transmisję z gry, by zaprezentować podróżowanie przez galaktykę, wykonywanie misji, walkę z piratami i personalizowanie statku. Walka jest inna niż w poprzedniej odsłonie, można też zauważyć funkcję automatycznego pościgu (opcjonalną), dzięki której podczas walki zawsze widzimy przeciwnika na ekranie i nie musimy obracać się ręcznie (co może powodować oszołomienie).

Podróżując, generalnie będziemy sami, ale możemy spotkać różne postaci, które można poprosić o pomoc. To nieco bardziej rozbudowany system najemników z poprzedniej części, tym razem towarzysze przypominają postaci z RPG, potrafią się przekomarzać i mają osobiste zadania.

Między wykonywaniem kolejnych misji możemy przebywać w stacjach kosmicznych, ulepszać statek, kupić nowy, zdobyć nowych znajomych i spędzać czas w barach, w których znajdziemy mini-gry. W filmie twórcy odpowiedzieli także na pytania o broń, podróżowanie, gildie i wiele innych.

Rebel Galaxy Outlaw ukaże się w tym roku na PC, PS4 i Switchu. Na początku pecetowa wersja gry będzie ekskluzywna dla Epic Games Store.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.