News

Rebel Galaxy Outlaw na 3-godzinnym wideo z rozgrywki

Małgorzata Trzyna, 23.04.2019 16:37 0

Studio Double Damage prezentuje podróżowanie przez galaktykę, wykonywanie misji, walkę z piratami i personalizowanie statku.

Twórcy Rebel Galaxy Outlaw - prequela Rebel Galaxy - przygotowali kilkugodzinną transmisję z gry, by zaprezentować podróżowanie przez galaktykę, wykonywanie misji, walkę z piratami i personalizowanie statku. Walka jest inna niż w poprzedniej odsłonie, można też zauważyć funkcję automatycznego pościgu (opcjonalną), dzięki której podczas walki zawsze widzimy przeciwnika na ekranie i nie musimy obracać się ręcznie (co może powodować oszołomienie).

Podróżując, generalnie będziemy sami, ale możemy spotkać różne postaci, które można poprosić o pomoc. To nieco bardziej rozbudowany system najemników z poprzedniej części, tym razem towarzysze przypominają postaci z RPG, potrafią się przekomarzać i mają osobiste zadania.

Między wykonywaniem kolejnych misji możemy przebywać w stacjach kosmicznych, ulepszać statek, kupić nowy, zdobyć nowych znajomych i spędzać czas w barach, w których znajdziemy mini-gry. W filmie twórcy odpowiedzieli także na pytania o broń, podróżowanie, gildie i wiele innych.

Rebel Galaxy Outlaw ukaże się w tym roku na PC, PS4 i Switchu. Na początku pecetowa wersja gry będzie ekskluzywna dla Epic Games Store.

najnowsze