News

Zabawa w chowanego z wiedźmami - w ten weekend na Steam przetestujemy za darmo Witch It

Małgorzata Trzyna, 19.04.2019 13:54 0

Witch It to gra wieloosobowa, w której odważni łowcy poszukują ukrytych wiedźm w zabawnym, magicznym świecie.

W ten weekend możemy przetestować za darmo ciekawą grę Witch It (cieszącą się na Steam bardzo pozytywnymi opiniami). Jest to gra multiplayer, w której łowcy szukają ukrytych wiedźm w zabawnym, fantastycznym świecie. W grze można odwiedzić malutkie wioski, mroźne jeziora i starożytne biblioteki - jest wiele miejsc, które nadają się na kryjówkę. Każda mapa ma swoją historię, na każdej czekają też sekrety do odkrycia.

Gracz, który wciela się w łowcę, musi odnaleźć wszystkie wiedźmy, by zapewnić spokój w miasteczku. W zrealizowaniu zadania pomoże mu np. wierny kurczak, który potrafi wykrywać wiedźmy. Gracz wcielający się w wiedźmę może próbować zmylić łowcę, udając, że jest tylko jakimś elementem otoczenia (np. meblem albo kawałkiem jedzenia), korzystać z rekwizytów, rzucać zaklęcia mające zdezorientować, przestraszyć albo wpłynąć na sterowanie przeciwników.

Gra oferuje kilka trybów: "gra w chowanego" (łowcy próbują odnaleźć wszystkie wiedźmy), "mobifikacja" (złapane wiedźmy przemieniają się w łowców) i "złap wiedźmę", w którym umiejętności obu drużyn są wyłączone.

najnowsze