News

Zabawa w chowanego z wiedźmami - w ten weekend na Steam przetestujemy za darmo Witch It

Małgorzata Trzyna, 19.04.2019 13:54 0

Witch It to gra wieloosobowa, w której odważni łowcy poszukują ukrytych wiedźm w zabawnym, magicznym świecie.

W ten weekend możemy przetestować za darmo ciekawą grę Witch It (cieszącą się na Steam bardzo pozytywnymi opiniami). Jest to gra multiplayer, w której łowcy szukają ukrytych wiedźm w zabawnym, fantastycznym świecie. W grze można odwiedzić malutkie wioski, mroźne jeziora i starożytne biblioteki - jest wiele miejsc, które nadają się na kryjówkę. Każda mapa ma swoją historię, na każdej czekają też sekrety do odkrycia.

Gracz, który wciela się w łowcę, musi odnaleźć wszystkie wiedźmy, by zapewnić spokój w miasteczku. W zrealizowaniu zadania pomoże mu np. wierny kurczak, który potrafi wykrywać wiedźmy. Gracz wcielający się w wiedźmę może próbować zmylić łowcę, udając, że jest tylko jakimś elementem otoczenia (np. meblem albo kawałkiem jedzenia), korzystać z rekwizytów, rzucać zaklęcia mające zdezorientować, przestraszyć albo wpłynąć na sterowanie przeciwników.

Gra oferuje kilka trybów: "gra w chowanego" (łowcy próbują odnaleźć wszystkie wiedźmy), "mobifikacja" (złapane wiedźmy przemieniają się w łowców) i "złap wiedźmę", w którym umiejętności obu drużyn są wyłączone.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.