News

The Surge 2 z garścią nowych screenów

LM, 13.04.2019 15:52 0

Kontynuacja RPG akcji z egzoszkieletami w roli głównej ukaże się jeszcze w tym roku na PC i konsolach.

Firma Focus Home Interactive podzieliła się z nami paczką screenów i grafik prezentujących kontynuację wydanej w 2017 roku gry The Surge, czyli RPG akcji z dużą domieszką mechanik wzorowanych na cyklu Dark Souls. Z niedawnych ogłoszeń wydawcy wiemy, że produkcja niemieckiego Deck13 Interactive trafi na rynek w ciągu kilku nadchodzących miesięcy, a tymczasem możecie rzucić okiem na załączoną do wiadomości galerię, która delikatnie wprowadza w klimat sequela.

Seria ponownie przeniesie nas w realia science-fiction, gdzie ludzkość niejako koegzystuje z zaawansowaną sztuczną inteligencją, która nierzadko wyrywa się spod kontroli, stając się zagrożeniem. Na załączonych do wiadomości grafikach łatwo zauważyć, że deweloperzy nieco rozwinęli koncepcję egzoszkieletów i ich wszechstronnego zastosowania, wprowadzając do naszego arsenału kolejne mordercze akcesoria. Obok tego wciąż możemy liczyć na intuicyjny system zdobywania poszczególnych elementów ekwipunku, który polega na odcinaniu kończyny wyposażonej w interesujące nas narzędzia.

The Surge 2 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Pierwowzór z pewnością nie był pozbawiony rozmaitych wad, aczkolwiek i tak udało mu się zdobyć uznanie krytyków i graczy z oceną na pułapie 70 punktów w serwisie Metacritic. Deck13 współpracowało z polskim CI Games nad udanym Lords of the Fallen, a po premierze The Surge 2 zamierza rozwijać całkowicie nowe IP.

najnowsze