News

Gracze krytykują pierwszą przepustkę bojową dla Apex Legends

Małgorzata Trzyna, 20.03.2019 17:44 0

Respawn tłumaczy, że nie chce stawiać zbyt wysokiej poprzeczki przed nowymi użytkownikami.

Wraz ze startem pierwszego sezonu w Apex Legends w grze pojawiła się możliwość zakupu przepustki bojowej. Gracze nie są jednak zbyt zachwyceni zawartością - na Reddicie krytykują, że zamiast unikatowych skórek postaci czy broni otrzymali tylko inne warianty kolorystyczne/wzory i różne zapychacze, a legendarna skórka broni jest tylko jedna. Użytkownik LockoutFFA pisze, że był bardzo entuzjastycznie nastawiony do przepustki bojowej, teraz zastanawia się nad zrezygnowaniem z zakupu, gdyż "ma wrażenie, że w dziale kreatywnym pracuje tylko jedna osoba, która ledwo daje radę i nie ma czasu na nic, co cechowałoby się wyższą jakością". Z drugiej strony inni rozumieją, że Respawn rzucił się na głęboką wodę i teraz musi działać błyskawicznie pod naciskiem użytkowników.

Przedstawiciel Respawn postanowił wyjaśnić, jaką filozofią kierował się zespół. Pierwszy Battle Pass pozwala graczom uczyć się, eksperymentować i równocześnie zdobywać nagrody. Tym razem nie przygotowano skomplikowanych zadań ani wyzwań - nie trzeba zrobić więc podwójnego salta z wieży i równocześnie zaliczyć dwóch strzałów w głowę przed wylądowaniem. W przyszłości wyzwania mogą być ciekawsze, Respawn zapewnia, że przed nim długa droga, jeśli chodzi o poprawki i aktualizacje, ma też kilka ciekawych pomysłów. Pierwsza wersja przepustki ma jednak pozwolić graczom po prostu się bawić i uczyć się grać. W pierwszym sezonie można zdobyć dość monet w samej grze, by zakupić kolejny Battle Pass.

Wszystkie nagrody (z wyjątkiem Apex Packs) z pierwszej przepustki bojowej są ekskluzywne dla Sezonu 1 i w przyszłości już nie powrócą.

najnowsze