News

Apex Legends - dziś startuje pierwszy sezon, Wild Frontier

Małgorzata Trzyna, 19.03.2019 12:59 0

Na graczy czeka nowa postać, specjalne wydarzenia, świeże łupy, Battle Pass...

Dziś startuje pierwszy sezon w Apex Legends - Wild Frontier, a wraz z nim w grze pojawi się mnóstwo ciekawych rzeczy. Sezony to "ogromne paczki zawartości" pojawiające się regularnie w ciągu roku. W każdym sezonie pojawią się nowe Legendy, łupy czy wydarzenia specjalne. Osoby, które sięgną po Battle Pass, będą mogły zdobyć mnóstwo tematycznych nagród w miarę awansowania (skórki broni, premie do zdobywanego doświadczenia i nie tylko - łącznie ponad 100 nagród, do zdobycia przez cały sezon). Zakupienie Battle Passa jest nagradzane od razu skórką Wild Frontier Legend.

Battle Pass kosztuje w sklepie w grze 950 Apex Coins. Awansując w ciągu sezonu, można zdobyć wystarczająco monet, by kupić kolejny Battle Pass bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Można też kupić sobie Battle Pass Bundle za 2800 Apex Coins i automatycznie odblokować 25 poziomów Battle Pass wraz z powiązanymi nagrodami.

Pierwszą Legendą, jaka znajdzie się w grze, jest Octane (informacje o nim znaleziono w plikach gry już wcześniej). Octavio "Octane" Silva stracił nogi, ale zastąpiły je mechaniczne odpowiedniki. Może on zyskiwać prędkość kosztem zdrowia, niemniej ma możliwość regeneracji zdrowia, więc zawsze jest gotów do akcji. Posiada też Launch Pad, dzięki któremu można bez trudu wzbić się w powietrze.

najnowsze