News

Apex Legends – Octane i przepustka sezonowa trafią do gry w przyszłym tygodniu?

LM, 07.03.2019 15:52 0

Nową grę Respawnu przetestowało już ponad 50 milionów graczy.

Nie da się ukryć, że Apex Legends z impetem wpadło na rynek gier wideo i z łatwością znalazło sobie miejsce wśród dominujących na rynku gier bazujących na formule battle royale – tytuł w pierwszym miesiącu przetestowało ponad 50 milionów graczy, a tam, gdzie duża publika, tam też masa plotek. Ostatnio użytkownicy sieci prześcigają się w spekulacjach związanych z premierą kolejnego grywalnego bohatera oraz przepustki sezonowej, której udostępnienie Respawn Entertainment zaplanowało na ten miesiąc.

Według najnowszych plotek wraz z pierwszym sezonem w Apex Legends oraz towarzyszącej mu przepustce do gry trafi Octane – znaleziony nieco wcześniej w plikach gry bohater, według przecieków ma pasywnie odzyskiwać zdrowie w czasie poza walką, a przy okazji korzystać z zastrzyków, które znacznie zwiększą jego szybkość poruszania. Ile w tym prawdy? Jeszcze nie wiemy, ale według zainteresowanych łatka powinna trafić na serwery już 12 marca.

Tymczasem serwis Daily Esports podzielił się z nami wizerunkiem rzeczonej legendy, który załączyliśmy poniżej. Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi z ramienia Electronic Arts czy Respawn Entertainment wszystkie zamieszczone tu informacje należy traktować z odpowiednim dystansem.

Apex Legends dostępne jest od 4 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w modelu free-to-play.

najnowsze