News

Nadchodzi survivalowe RPG science-fiction CryoFall

Małgorzata Trzyna, 14.03.2019 18:52 3

Wydawcą CryoFall jest Daedalic Entertainment.

Już 3 kwietnia 2019 na PC w ramach Steam Early Access ukaże się CryoFall - survivalowy RPG z otwartym światem dla wielu graczy, w klimatach science-fiction. Pokierujemy rozbitkami ocalałymi z katastrofy statku kosmicznego. Naszym zadaniem będzie przetrwać na obcej, dzikiej planecie i połączyć siły z towarzyszami, by stawić czoła niebezpieczeństwom oraz odkryć tajemniczą historię planety. Na serwerach będzie mogło się bawić się ze sobą do 200 graczy jednocześnie. W grze stworzymy własne miasta, będziemy rozwijać gospodarkę i przemysł, a czasem plądrować to, co udało się zebrać innym ocalałym.

- Pragnęliśmy stworzyć grę, w której gracz nie rywalizuje jedynie o rzeczy trywialne, jak zasoby. CryoFall oferuje coś więcej: skomplikowane funkcje, położenie nacisku na ekonomię, rolnictwo, eksplorację świata, frapujące środowisko i wiele więcej. Gracze mają niemal wolną rękę, jeśli chodzi o interakcje między sobą. Zasadniczo w CryoFall nie chodzi o walkę, a o zbudowanie całkiem nowego świata - mówi Valentin Gukov, projektant gry.

Gra zaoferuje rozbudowany system craftingu i rozwoju przemysłu, różne etapy rozwoju technologicznego, złożoną symulację rolnictwa, wiele specjalizacji, system gospodarczy, starannie zaprojektowane mapy (oraz edytor map), elementy fabularne, zróżnicowane biomy, złożoną symulację postaci oraz rozbudowane możliwości modowania.

najnowsze