News

W PUBG zostaną wprowadzone spore zmiany na mapach - na pierwszy ogień idzie Erangel

Małgorzata Trzyna, 07.03.2019 15:24 0

Nowe budynki i zmiany w balansie łupów.

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds postanowili wprowadzić zmiany na mapach w grze. Na pierwszy ogień idzie Erangel - ekipa obecnie wprowadza i testuje wewnętrznie zróżnicowane poprawki i nowe elementy, w tym sporo nowych obiektów. Nie podano szczegółów, wyjaśnienia są tylko odpowiedzią na niedawne wycieki, gdy na Reddicie pojawiły się doniesienia o nowych budynkach i łupach, jakie będzie można w nich znaleźć:

- Jak niektórzy z was wywnioskowali po ostatnich wyciekach obrazu mapy, pracujemy nad balansem łupów i innymi sposobami poprawienia naszych map, poczynając od Erangel. Dodanie obiektów to pierwsza rzecz, którą testujemy, ale z pewnością nie jedyna. Rozumiemy, że balans łupów jest bardzo ważną częścią gry, ale także zdajemy sobie sprawę, że układ mapy jest równie ważny, toteż dokładamy starań, by zmiany, jakie wprowadzimy, wypadły dobrze. Planujemy niebawem wystartować z testami paru potencjalnych zmian na mapie Erangel, w nadchodzących tygodniach podamy więcej informacji. Pamiętajcie, że obrazy, które wyciekają, zazwyczaj dotyczą tylko jednego momentu i rzadko pokazują cały plan czy rozmach danego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że niebawem zobaczycie pełny obraz i przekonacie się, że zespół dokładnie przemyślał zmiany, remasterując pierwszą mapę. Co ważniejsze, chcemy testować ją z wami. Wasze opinie będą miały bardzo duże znaczenie, dzięki nim Erangel zapewni tyle frajdy i ekscytacji w środowisku PUBG jak podczas premiery tej mapy.

Na razie gracze nie są zbyt entuzjastycznie nastawieni, obawiając się, że Erangel straci swój unikatowy charakter. Inni podkreślają, że nie potrzebują kolejnych budynków, lecz więcej łupów.

najnowsze